Pejzaż, 2002
Joniak Juliusz (1925-2021)
ID: 4445
39,3 x 50 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "joniak 02"
Datowanie
2002
na odwrocie wklejka z biografią artysty i zdjęciem pracy
Proweniencja