Paulina, 2009

ID: 4509

Proweniencja

100,5 x 125 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PAULINA / NORMAN L / 2009"

Datowanie

2009

Artysta interdyscyplinarny: zajmuje się malarstwem, filmem, sztukami wizualnymi, animacjami 3D. Tworzy na pograniczu sztuk, kreując własny, niepowtarzalny język artystycznej narracji. Prace Normana Leto należą m. in. do zbiorów Centrum Sztuki Współczesnej Zamku Ujazdowskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie czy Galerii Arsenał w Białymstoku.