Paolo

ID: 4515

Proweniencja

36 x 30,5 cm

tkanina, znalezione przedmioty, elementy elektryczne

na odwrocie: sygn.: "SHALOM"; napisy: "A088 / NAME: PAOLO" i dołączona kartka