Pałac błyskawic
Rosenstein Erna (1913-2004)
ID: 1097
27,2 x 31,2 cm
technika mieszana/płyta
Sygnatura
sygn. l. d.: "ERosenstein"
Datowanie
1989
dat. u dołu: 1989;
na odwrocie napis: Pałac błyskawic
Proweniencja:
– galeria Krzysztofory – dar artystki
– kolekcja prywatna, Kraków