Ice Swimming, 2018

ID: 4507

Proweniencja

34,5 x 60 cm

olej/płótno, deska

Obraz wystawiany i reprodukowany:
"Karol Palczak. Codziennie jeden pożar. Malarstwo", Galeria Śladowski, Kraków 2019, s. 43 (il. barwna).

Datowanie

2018

Krakowski malarz mieszkający i tworzący w Krzywczy. Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni prof. Janusza Matuszewskiego (2015). Laureat Grand Prix I Krakowskiego Salonu Sztuki 2018 i Grand Prix 44 Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2019. Twórczość Karola Palczaka jest malarstwem nowoczesnej figuracji przepełnionej emocjonalnością, światłem i dążeniem do pokazania piękna.