OdNowa

ID: 2218

Proweniencja

100 x 100 cm

akryl, technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Barbara / Wroniszewska / Kraków 2020", sygn. i dat. na odwrocie: "BARBARA / WRONISZEWSKA / KRAKÓW / C19/042020/4"

Datowanie

2020

Czas w jakim żyjemy daje nam mglistą zasłonę tego, co „wczoraj” było jasne, oczywiste, klarowne. Jest nowym doświadczeniem, w którym szukamy nieznanych rozwiązań. Czujemy jednak łaskawość życia, aby podjąć ODNOWĘ utraconego świata, albo zbudować NOWĄ rzeczywistość.
Barbara Wroniszewska