Obiekt przestrzenny z trójkątami
Blum-Kwiatkowski Gerard Jürgen (1930-2015)
ID: 5241
60 x 60 cm
czarny metal
Sygnatura
sygn. na metalowej płytce: "Jürgen Blum"
Proweniencja
z kolekcji rodziny artysty
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.