Obiekt przestrzenny z barwnymi trójkątami

ID: 5746

Proweniencja

z kolekcji rodziny artysty

ok. 36,5 x 38,5 cm

akryl/metal

Stan zachowania:

ubytki warstwy malarskiej

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.