Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
ID: 4485
Blum-Kwiatkowski Gerard Jürgen (1930-2015)
ID: 4485
20 x 20 cm; wys. całkowita z czarną metalową podstawą: ok. 39,5 cm
akryl/sklejka
Sygnatura
sygn. p. d. na jednej ze ścian: "Jürgen Blum"
Proweniencja