Obiekt przestrzenny

ID: 2105

Proweniencja

32 x 31,7 x 12 cm

metal

Sygnatura

sygn.: "Jürgen Blum"

Artysta o fascynującej biografii i charyzmatycznej osobowości. Tworzył w Niemczech i Polsce. Był organizatorem Biennale Form Przestrzennych w Elblągu, założycielem m. in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Wolnej Akademii Sztuki w Hünfeld. Artystą nowatorskim, poszukującym, dla którego sztuka była specyficzną formą dialogu z odbiorcą. Prace Bluma-Kwiatkowskiego pozostają unikatowe na rynku dzieł sztuki.