Nowa fala…
The Krasnals - Whielki Krasnal (-)
ID: 2264
70 x 50 cm
akryl/płótno
Obraz wystawiany i reprodukowany: The Krasnals mission impossible, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Drukarnia KWADRAT, Nowy Sącz, 2011, s. 38 (il. barwna).
Datowanie
2017