Nowa fala…

ID: 2264

70 x 50 cm

akryl/płótno

Obraz wystawiany i reprodukowany: The Krasnals mission impossible, Galeria Sztuki Współczesnej BWA SOKÓŁ, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Drukarnia KWADRAT, Nowy Sącz, 2011, s. 38 (il. barwna).

Datowanie

2017