Niebo i ziemia II

ID: 3771

69 x 49 cm

pastel/papier

Sygnatura

sygn. p. d: "Leszek Misiak"

Datowanie

1990

dat. l. d.: "1990"; napis u dołu: "Niebo i ziemia"; na odwrocie nalepka z opisem pracy