Niebo i ziemia II
Misiak Leszek (1943-)
ID: 3771
69 x 49 cm
pastel/papier
Sygnatura
sygn. p. d: "Leszek Misiak"
Datowanie
1990
dat. l. d.: "1990"; napis u dołu: "Niebo i ziemia"; na odwrocie nalepka z opisem pracy