Mujer Fatale, 2021
Fairey Shepard (1970-)
ID: 6377
91 x 61 cm
offset/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "shf 21" (ołówkiem)
Datowanie
2021
Proweniencja