Mozaika z czerwienią

ID: 2953

177 x 52 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "1980 / 175,5 cm. X 52 cm. / Jadwiga/Maziarska"

Datowanie

1980