Mozaika z czerwienią
Maziarska Jadwiga (1913-2003)
ID: 2953
177 x 52 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "1980 / 175,5 cm. X 52 cm. / Jadwiga/Maziarska"
Datowanie
1980