Motyw z grudnia, z cyklu: Sytuacje

ID: 3398

140 x 100 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "XII [w kole] / MOTYW / Beben 94·XII"

Datowanie

1994

na odwrocie: - opisany: "Bęben / 1994·XII· / MOTYW / Z GRUDNIA / Z CYKLU / „SYTUACJE” / -140 x 100- 100/140 / 1994/XII"; - pieczęć nieczytelna i oznaczenie: "PSOZ III – 303/95"