Modelka, 2019
Death NYC (-)
ID: 6331
45 x 32 cm
offset, technika własna/szablon
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Death NYC 2019" (ołówkiem)
Datowanie
2019
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza p. d.: "AP" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona l. d. z napisem w otoku: "artery DEATH & CO";
na odwrocie nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"
Do pracy dołączony certyfikat grupy DEATH NYC.