Meda Mládková – praca dwustronna

ID: 2998

102,5 x 76 cm

olej, materiał

Sygnatura

sygn. na odwrocie l. d.: "WO’"

Datowanie

1997

Meda Mládková jest znaną czeską kolekcjonerką sztuki, założycielką Fundacji Jana i Medy Mládek oraz Muzeum Kampa. Fundacja sprawuje opiekę nad sztuką współczesną Europy Środkowej, m. in. twórczością takich artystów jak František Kupka i Otto Gutfreund.

dat. na odwrocie p. d.: "‘97"