Mazur – projekt kostiumu

ID: 3198

33,3 x 23,4 cm w św. p-p.

kredka, pastel/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "jms."

Datowanie

1960

napis p. d.: "Basiuk"; napis prawy bok (częściowo czytelny): "…. / w środku złoty sznur"; oznaczenie l. d.: "4"; oznaczenie l. g.: "d M"; na odwrocie: - nalepka: "POLSKI ZESPÓŁ TAŃCA / w Warszawie / ul. Bednarska Nr. 7, tel. 603-75 / Wpłynęło dn 25. I. 1960. / L. dz. 187/60 / Podpis „Mazur”; - napisy: "1) NASZYJNIK 1. / 2) BROSZA. 1."