Maski, 1961
Konarski Marian (1909-1998)
ID: 4517
63,5 x 48,6 cm w św. p-p.
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. Konarski V. 61."
Datowanie
1961
na odwrocie opisany: "MARIAN KONARSKI / „MASKI” / 1961"
Proweniencja
kolekcja rodziny artysty