Marie
Saudek Jan (1935-)
ID: 3524
49 x 69 cm w świetle ramy
akryl/ płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn. i autorska dedykacja na odwrocie: JAN SAUDEK
napis l. d.: Marie č.1. ; Bibliografia: „Jan Saudek”, Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, czerwiec-lipiec 2015 ; Daniela Mrázková „Jan Saudek”, Slovart, 2014.