Marie

ID: 3524

49 x 69 cm w świetle ramy

akryl/ płótno naklejone na tekturę

Sygnatura

sygn. i autorska dedykacja na odwrocie: JAN SAUDEK

napis l. d.: Marie č.1. ; Bibliografia: „Jan Saudek”, Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, czerwiec-lipiec 2015 ; Daniela Mrázková „Jan Saudek”, Slovart, 2014.