Maki

ID: 1831

46,5 x 68 cm (wymiar płótna)

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "NORMAN / 2009 / MAKI"

Norman Leto "Ludzie, Którzy Ciągle Czegoś Ode Mnie Chcą", Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie, 11 marca - 10 kwietnia 2016.

Datowanie

2009

Prezentowana praca, namalowana na innym obrazie, w zamyśle artysty miała polegać na dekonstrukcji martwej natury z lat 20. XX wieku.