53 x 36 cm
akryl, olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "Olbinski"
"Rafał Olbiński. Wystawa monograficzna":
- Muzeum Narodowe w Kielcach, lipiec–październik 2021.
- Muzeum Książąt Pomorskich w Szczecinie, grudzień 2021–luty 2022.
Obraz reprodukowany: "Rafał Olbiński. Wystawa monograficzna", Muzeum Narodowe w Kielcach, Kielce 2021, s. 31.
Datowanie
1990
na odwrocie: nalepki wystawowe Muzeum Narodowego w Kielcach i Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie; napis: "345"; nalepka ramiarska
Proweniencja
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę.