Louis Vuitton Gun, 2018

ID: 6365

Proweniencja

32 x 45 cm

offset, technika własna/szablon

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Death NYC 2018" (ołówkiem)

Datowanie

2018

oznaczenie egzemplarza p. d.: "68/100" (ołówkiem);

pieczęć tłoczona l. d. z napisem w otoku: "artery DEATH & CO";

na odwrocie nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"

Do pracy dołączony certyfikat grupy DEATH NYC.