32 x 45 cm
offset, technika własna/szablon
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Death NYC 2018" (ołówkiem)
Datowanie
2018
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza p. d.: "68/100" (ołówkiem);
pieczęć tłoczona l. d. z napisem w otoku: "artery DEATH & CO";
na odwrocie nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"
Do pracy dołączony certyfikat grupy DEATH NYC.