Linie horyzontu

ID: 2058

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań

44,5 x 25 cm

olej/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1963"

Datowanie

1963