Linia kredką XI, 2007
Pawlak Włodzimierz (1957-)
ID: 5752
30 x 40 cm
olej, kredka/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / LINIA KREDKĄ XI /11/ / 30 x 40 / 2007"
Datowanie
2007
Proweniencja
kolekcja prywatna, Poznań