Linia kredką XI, 2007

ID: 5752

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań

30 x 40 cm

olej, kredka/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / LINIA KREDKĄ XI /11/ / 30 x 40 / 2007"

Datowanie

2007