Kwiaty wiszą pod sufitem
Leto Norman (1980-)
ID: 2260
100,2 x 125,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: NL / 2007 / HAPPINESS / KWIATY / WISZĄ / POD SUFITEM oraz NORMAN 07 HAPPINESS (dwukrotnie)
Datowanie
2007