Kwiaty wiszą pod sufitem

ID: 2260

100,2 x 125,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: NL / 2007 / HAPPINESS / KWIATY / WISZĄ / POD SUFITEM oraz NORMAN 07 HAPPINESS (dwukrotnie)

Datowanie

2007