Kwadrat niespełniony

ID: 3164

36 x 32,5 cm

technika własna/ papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: J. Robakowski83 (ołówkiem)

Datowanie

1983

napis l. d.: Kwadrat niespełniony (ołówkiem)