Kwadrat niespełniony
Robakowski Józef (1939-)
ID: 3164
36 x 32,5 cm
technika własna/ papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: J. Robakowski83 (ołówkiem)
Datowanie
1983
napis l. d.: Kwadrat niespełniony (ołówkiem)