Kuwejt
Leto Norman (1980-)
ID: 3257
84,2 x 145 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "NORMAN / 2015 KUWEJT"
Obraz wystawiany i reprodukowany: Norman Leto „Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą”, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016, s. 160 (il. barwna)