Kuwejt

ID: 3257

84,2 x 145 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "NORMAN / 2015 KUWEJT"

Obraz wystawiany i reprodukowany: Norman Leto „Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą”, Państwowa Galeria Sztuki, Sopot, marzec 2016, s. 160 (il. barwna)