Kuba Dunala
Słomkowski Jakub (1982-)
ID: 7468
140 x 100 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "J Słomkowski 2013 / „KUBA DUNALA”"
Datowanie
2013
Proweniencja
na odwrocie nalepki galeryjne Abbey House Gallery