Królewski błazen – projekt do opery
Gryglewski Tadeusz (1920-1975)
ID: 1171
19,8 x 13,7 cm w św. p-p.
gwasz/papier
Datowanie
lata 50. XX w.
na odwrocie: T. GRYGLEWSKI