Kontrabasista, 2018

ID: 6135

Proweniencja

18 x 13 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. u góry: "2018 E. DWURNIK"

Datowanie

2018

sygn. i dat. na odwrocie: "2018 / E. DWURNIK"