Kontrabasista, 2018
Dwurnik Edward (1943-2018)
ID: 6135
18 x 13 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. u góry: "2018 E. DWURNIK"
Datowanie
2018
Proweniencja
sygn. i dat. na odwrocie: "2018 / E. DWURNIK"