Kontrabasista, 2017
Dwurnik Edward (1943-2018)
ID: 5139
18 x 13 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany u góry: "2017 E. DWURNIK"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "2017 / E. DWURNIK"
Datowanie
2017
Proweniencja