Koniunkcja-Czarny 3

ID: 3247

75 x 81 cm

płótno, olej, płótno naklejone

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. GROCHOCKI"; sygn. i dat. na odwrocie: "JERZY GROCHOCKI / WARSZAWA / UL. SZASERÓW 111-30 / KONFRONTACJE JGrochocki / '65"

Datowanie

1965