Koniunkcja-Czarny 3
Grochocki Jerzy (1931-)
ID: 3247
75 x 81 cm
płótno, olej, płótno naklejone
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. GROCHOCKI"; sygn. i dat. na odwrocie: "JERZY GROCHOCKI / WARSZAWA / UL. SZASERÓW 111-30 / KONFRONTACJE JGrochocki / '65"
Datowanie
1965