Kompozycje
Ritter Maria (1899-1976)
ID: 6910
ok. 17 x 17 cm
ołówek, gwasz, długopis/papier
Stan zachowania: zagięcia papieru
Proweniencja
na odwrocie pieczątki autorskie (częściowo czytelne): "MARIA RITTER / ART. MAL… oraz: …/ Członek Z.P.A.P. / NOWY SĄCZ …"