Kompozycje

ID: 6910

1 500 zł

Proweniencja

ok. 17 x 17 cm

ołówek, gwasz, długopis/papier

 na odwrocie pieczątki autorskie (częściowo czytelne): "MARIA RITTER / ART. MAL… oraz: …/ Członek Z.P.A.P. / NOWY SĄCZ …"

Stan zachowania: zagięcia papieru