Kompozycja ze szpilkami, 1995

ID: 5151

Proweniencja

21,5 x 21 cm

akryl, szpilki/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "TERESA TYSZKIEWICZ '95"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "18 [w kole] / TERESA / TYSZKIEWICZ / 1995 / FRANCE"

Datowanie

1995