Kompozycja z kwadratów na niebieskim tle

ID: 6145

Proweniencja

z kolekcji rodziny artysty

50 x 50 cm

akryl, sklejka, technika mieszana

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "Jürgen Blum" (flamastrem)

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.