Kompozycja z kwadratów
Blum-Kwiatkowski Gerard Jürgen (1930-2015)
ID: 2120
76 x 38 cm
akryl/sklejka
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "Jürgen Blum"
Proweniencja