Kompozycja z elipsami
Maziarska Jadwiga (1913-2003)
ID: 655
68,6 x 48,7 cm w świetle ramy
gwasz, akwarela/papier
Sygnatura
sygn. u dołu: "Jadwiga Maziarska"
.