Kompozycja wielofiguralna, 1984
Przybył Jerzy (Jan Pol) (1943-)
ID: 5197
39,5 x 49,5 cm
olej/płyta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J Przybył 84"
Datowanie
1984
Proweniencja