Kompozycja szara, lata 60.
Ziemski Jan (1920-1988)
ID: 4581
40,7 x 26,7 cm w św. p-p.
monotypia/papier
Datowanie
lata 60.
na odwrocie: "JAN ZIEMSKI / monotypia lata 60‑te" oraz nalepki
Proweniencja
zakup od rodziny artysty; kolekcja prywatna, Kraków