Kompozycja pomarańczowa

ID: 3371

ok. 62 x 48,5 cm

akwarela/karton

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "gierowski 90"

Datowanie

1990

na odwrocie oznaczenia: "Z 9 [cyfra w kole] 49 x 52 20/Z"