Kompozycja pomarańczowa
Gierowski Stefan (1925-2022)
ID: 3371
ok. 62 x 48,5 cm
akwarela/karton
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "gierowski 90"
Datowanie
1990
na odwrocie oznaczenia: "Z 9 [cyfra w kole] 49 x 52 20/Z"