38,8 x 29 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "E. Rosenstein"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Erna Rosenstein / ·… [nieczytelne] kwiatów · / 1998"
Datowanie
1998
Proweniencja
Abstrakcyjne formy w twórczości Erny Rosenstein pozwalają na różnorodne interpretacje. Niezwykle subtelne i intymne w wymowie bazują często na przedziwnej sieci linii i form. Zachwycają lekkością malowania, swobodnym rysunkiem, który tworzy kompozycje o bogatej metaforyce.