Kompozycja kwiatów, 1998

ID: 5736

Proweniencja

38,8 x 29 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "E. Rosenstein"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Erna Rosenstein / ·… [nieczytelne] kwiatów · / 1998"

Datowanie

1998

Abstrakcyjne formy w twórczości Erny Rosenstein pozwalają na róż­norodne interpretacje. Niezwykle subtelne i intymne w wymowie ba­zują często na przedziwnej sieci linii i form. Zachwycają lekkością ma­lowania, swobodnym rysunkiem, który tworzy kompozycje o bogatej metaforyce.