Kompozycja kolorowa

ID: 1479

50,2 x 50,2 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "L. Tarasewicz 2007 / 50 x 50"

Datowanie

2007

Proweniencja: