Kompozycja kolorowa
Tarasewicz Leon (1957-)
ID: 1479
50,2 x 50,2 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. na odwrocie: "L. Tarasewicz 2007 / 50 x 50"
Datowanie
2007
Proweniencja: