Kompozycja III, 1971
Mazurkiewicz Alfons (1922-1975)
ID: 6947
42 x 29,5 cm
tusz lawowany, gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Am. 71" (tuszem)
Datowanie
1971
Proweniencja