Kompozycja geometryczna na niebieskim tle

ID: 5223

58,5 x 58,7 cm w świetle ramy

akryl, sklejka, technika mieszana

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "Jürgen Blum" (ołówkiem)

Datowanie

z kolekcji rodziny artysty

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.