Kompozycja geometryczna na niebieskim tle
Blum-Kwiatkowski Gerard Jürgen (1930-2015)
ID: 5223
58,5 x 58,7 cm w świetle ramy
akryl, sklejka, technika mieszana
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "Jürgen Blum" (ołówkiem)
Datowanie
z kolekcji rodziny artysty
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.