Kompozycja geometryczna
Blum-Kwiatkowski Gerard Jürgen (1930-2015)
ID: 5748
65 x 65 cm (całość obiektu)
akryl/sklejka
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "Jürgen Blum" (ołówkiem)
Proweniencja
z kolekcji rodziny artysty
Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.