Kompozycja geometryczna

ID: 5748

Proweniencja

z kolekcji rodziny artysty

65 x 65 cm (całość obiektu)

akryl/sklejka

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "Jürgen Blum" (ołówkiem)

Do pracy dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez syna artysty.