Kompozycja brązowa, 1962

ID: 5163

Proweniencja

40,5 x 20,5 cm

olej, gwasz, technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"

Datowanie

1962