Kompozycja abstrakcyjna I
Maziarska Jadwiga (1913-2003)
ID: 3092
90,2 x 67 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. na odwrocie: Jadwiga / Maziarska / Kraków, ul. Mikołajska 8.