Kompozycja abstrakcyjna

ID: 6913

1 500 zł

Proweniencja

14,5 x 20,5 cm

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym l. d.: "MR"

pieczęć autorska p. d.: "MARIA RITTER / ART. – MAL. – Nr leg. 1435 / Członek Z. P. A. P. / NOWY SĄCZ, RYNEK"