Kompozycja abstrakcyjna
Damasiewicz Witold (1919-1996)
ID: 6899
19,5 x 14,8 cm
Sygnatura
sygn. p. d.: "W. Damasiewicz" (tuszem)
Stan zachowania: niewielkie ubytki papieru
Proweniencja